Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2023

Υπάλληλος Super Market

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα SUPER Market Franchise ΑΒ SHOP&GO στην περιοχή των Μελισσίων ενδιαφέρεται για άμεση πρόσληψη προσωπικού.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα της ζητούμενης θέσης είναι:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα
  • Ευγένεια​
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γενική γνώση Η/Υ - Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία ανάλογη θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον με προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης. Μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας ακόμα και αν δεν διαθέτετε σχετική εμπειρία.