Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/4/2021

Υποστήριξη Τμήματος Διαγωνισμών Δημοσίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας παροχής υπηρεσιών και συστημάτων λογισμικού, αναζητά άτομο για την Υποστήριξη του Τμήματος Διαγωνισμών Δημοσίου.

Τοποθεσία: Βόρεια Προάστια, Αθηνών

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η υπεύθυνος/-η της θέσης, θα ενταχθεί στην Εμπορική Ομάδα και θα αναλάβει όλη τη διαδικασία συλλογής και τήρησης όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών για την συμμετοχή της Εταιρείας σε διαγωνισμούς προμηθειών δημόσιου τομέα.

Πιο συγκεκριμένα:

  • Συλλογή και έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής
  • Σύνταξη και αξιολόγηση τεχνικής και οικονομικής προσφοράς (RFIs & RFPs)
  • Συγκέντρωση δικαιολογητικών κατακύρωσης και συμβάσεων
  • Συνεργασία με νομικό και άλλα τμήματα για την ορθή συλλογή και συμπλήρωση των εκάστοτε φακέλων
  • Επικοινωνία με αναθέτουσες αρχές και σύνταξη των απαραίτητων εγγράφων βάσει ημερομηνίας
  • Παρακολούθηση της πορείας των διαγωνισμών και των συμβάσεων
  • Τήρηση των προθεσμιών καταθέσεων των διαγωνισμών, σε στενή συνεργασία με το τμήμα Πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Υπεύθυνου Υποστήριξης Διαγωνισμών Δημοσίου
  • Οργανωτικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Καλή χρήση Αγγλικών και Microsoft Office Suite (Word, Excel and PowerPoint)

Παροχές

Τι προσφέρεται:
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Ιδιωτική Ασφάλεια Ζωής και Υγείας
  • Εταιρικό Κινητό Τηλέφωνο και Laptop
  • Ετήσιο Bonus