Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/07/2019

Προϊστάμενος Συντήρησης

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΦΑΛΟΣ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα ενιαίο πακέτο All-Inclusive Infinite Lifestyle Luxury.

Κλείσε τη θέση σου τώρα στον πιο δυναμικά αναπτυσσόμενο ξενοδοχειακό όμιλο στην Ελλάδα.

Για το 5* ξενοδοχείο μας Ikos Aria στην Κέφαλο, της Κω αναζητούμε:

Προϊστάμενο Συντήρησης (ref: MMIR19)

Καθήκοντα:

• Επίβλεψη και καθοδήγηση του Τμήματος Συντήρησης με σκοπό την επίτευξη διαρκούς βελτίωσης
• Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
• Σχεδιασμός και υλοποίηση του ετήσιου προϋπολογισμού της συντήρησης
• Μεριμνά, συντονισμός και επίβλεψη της ξενοδοχειακής μονάδας
• Συνεργασία με όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου για επίλυση πιθανών προβλημάτων
• Συντήρηση των δωματίων και των εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου , με βάση τα πρότυπα λειτουργίας της μονάδας
• Υποστήριξη σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το τμήμα
• Πλήρης έλεγχος των τεχνικών εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
• Μέριμνα για την τήρηση των κανονισμών ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Μηχανολόγου Μηχανικού Πολυτεχνικής ή Τεχνολογικής Σχολής
• Εργασιακή εμπειρία για διάστημα τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Γνώση Η/Υ
• Άριστες ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης
• Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, μηχανοστάσιων και γενικές τεχνικές γνώσεις
• Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Παροχές

• Εκπαίδευση και δυνατότητα διαρκούς εξέλιξης
• Ευκαιρία συμμετοχής σε διάφορες δράσεις του Ομίλου (εκδηλώσεις εργαζομένων, περιβαλλοντικές δράσεις, εθελοντισμό και πολλά άλλα)

Η ομάδα μας μεγαλώνει πολύ γρήγορα. Με την εργασία σου εδώ θα έχεις την ευκαιρία να είσαι και εσύ μέρος αυτής της εξελικτικής πορείας. Θα έχεις πολλές δυνατότητες να αναπτυχθείς τόσο σε επαγγελματικό όσο και σε προσωπικό επίπεδο.