Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/05/2022

Εξωτερικός Πωλητής

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος εταιρειών marketing με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της εξωτερικό πωλητή στο φάσμα έρευνας αγοράς και προώθησης πωλήσεων.
Ο όμιλος μας το τρέχων διάστημα, μεταξύ άλλων συνεργάζεται με πολυεθνική εταιρεία- παραγωγό ενέργειας με κοινό στόχο τη διεύρυνση του πελατολογίου της τελευταίας.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Προώθηση Πωλήσεων door to door
  • Αναφορές πωλήσεων / reporting
  • Εκπαίδευση νέων συνεργατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος / η Λυκείου
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση και χειρισμό Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office
  • Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με άνεση στις πωλήσεις
  • Απαραίτητη η άμεση διαθεσιμότητα
  • Μόνιμος / η κάτοικος Θεσσαλονίκης

Παροχές

  • Σταθερός Μηνιαίος μισθός και ασφάλιση ΙΚΑ (+ bonus επίτευξης στόχων. )
  • Μόνιμη εργασία πλήρους απασχόλησης με προοπτικές εξέλιξης σε θέσεις με ηγετικά - διοικητικά καθήκοντα
  • Διαρκής εκπαιδευτική υποστήριξη σε τεχνικές πωλήσεων

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων προς στελέχωση, ώστε να οριστεί δια ζώσης συνέντευξη στα γραφεία μας στο κέντρο της πόλης.