Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/05/2023

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Ενοικιάσεις Αυτοκινήτων (Rental Agent)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών (Rental Agent)  από εταιρεία ενοικιάσεως αυτοκινήτων, περιοχή Αεροδρομίου Αθηνών

Αρμοδιότητες:

Παροχή καλύτερης δυνατής εξυπηρέτησης πελατών με στόχο την βέλτιστη εμπειρία ενοικίασης και την δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες.
Μεταφορά των πελατών από και προς το αεροδρόμιο, καθώς επίσης και διεξαγωγή παραδόσεων - παραλαβών ανάλογα με το ημερήσιο πρόγραμμα.
Προετοιμασία των αυτοκινήτων προς παράδοση.
Ενεργή συμμετοχή στη λειτουργία του σταθμού και παροχή προτάσεων για βελτίωση της απόδοσης.
Παρακολούθηση και επίλυση παραπόνων σε συνεργασία με τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας, αποσκοπώντας πάντοτε στην καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελατών του δικτύου της

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Ταχύτητα
  • Προσαρμοστικότητα
  • Άριστη Χρήση Η/Υ
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β΄ κατηγορίας
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου
  • Δυνατότητα εργασίας με ευέλικτο ωράριο
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων.

Παροχές

  • Πολύ καλές αποδοχές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Σταθερή συνεργασία
  • Δυνατότητα επέκτασης εργασίας όλο το χρόνο
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας