Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2023

Βοηθός Κουζίνας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Βρες το μέρος που ανήκεις.
Ανακάλυψε τον κόσμο της μαγειρικής μαζί με τους καλύτερους!

Το ξενοδοχείο Hyatt Regency Thessaloniki κατέχοντας ηγετική θέση στην αγορά πολυτελών ξενοδοχειακών μονάδων και ακολουθώντας μια διαρκώς ανοδική πορεία επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιους για την παρακάτω ειδικότητα:

Βοηθός Κουζίνας (Ref. code: COM)

Κύρια καθήκοντα:
  • Προετοιμασία και παρασκευές ζεστής και κρύας κουζίνας
  • Προετοιμασία μπουφέ και σερβίρισμα
  • Προετοιμασία και σερβίρισμα snack

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων ή ΙΕΚ με πτυχίο τεχνικού μαγειρικής τέχνης
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
Ικανότητες:
  • Γνώση συστήματος διαχείρισης ασφάλειας και υγιεινής τροφίμων HACCP
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών και την αυθεντική φιλοξενία
  • Δημιουργική σκέψη και εστίαση στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλιση