Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2022

Βοηθός Τεχνικού Ηλεκτρολόγου-Ηλεκτρονικού

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρία με έδρα την Αθήνα αναζητεί άτομο για τη στελέχωση θέσης του Βοηθού Τεχνικού Ηλεκτρολόγου-Ηλεκτρονικού στις Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας - Πυρασφάλειας.

Περιγραφή Θέσης : Βοηθός Τεχνικού Ηλεκτρολόγου-Ηλεκτρονικού στις Εγκαταστάσεις

  • Συστημάτων Ασφαλείας
  • Πυρασφάλειας
  • CCTV
  • Access Control

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΕΠΑΛ/ΙΕΚ/ΑΕΙ/ΤΕΙ Τεχνικής Σχολής (επιθυμητή σχολή: Ηλεκτρολόγων/ Ηλεκτρονικών)
  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα Οδήγησης Ι.Χ.

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Συνεχή εκπαίδευση στα συστήματα ασφαλείας και σε καινοτόμες τεχνολογίες ασφαλείας και αυτοματισμών
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Υποστήριξη και επίβλεψη από έμπειρα στελέχη