Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2022

Υπεύθυνος/η καταστήματος εστίασης

Εστίαση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για κατάστημά της στην Αττική:

Υπεύθυνο/η Καταστήματος

Αρμοδιότητες:

• Εξασφαλίζει και επιβλέπει συνολικά την ορθή και εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος (εικόνα καταστήματος, ποιότητα προϊόντων και εξυπηρέτησης πελατών)
• Διασφαλίζει και ελέγχει την τήρηση των κανόνων υγιεινής & ασφάλειας στο χώρο εργασίας
• Αναγνωρίζει, αξιολογεί και επιλύει τυχόν προβλήματα
• Διαχειρίζεται το ανθρώπινο δυναμικό του εστιατορίου
• Διαμορφώνει το πρόγραμμα εργασίας του προσωπικού στο πεδίο ευθύνης του/της

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

• Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση, κατά προτίμηση σε καφετέρια, μπαρ, εστιατόριο, ξενοδοχείο
• Πρότερη εμπειρία σε διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού
• Ηγετικές ικανότητες και επιχειρηματικό προσανατολισμό
• Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
• Καλή γνώση H/Y & Αγγλικών
• Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

• Πλήρη απασχόληση & σταθερό ωράριο
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης