Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/8/2017

Επιστάτης - Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τεχνική εταιρεία ζητά να προσλάβει Επιστάτη - Αποθηκάριο, με ελάχιστη προϋπηρεσία τρία (3) έτη σε αντίστοιχη θέση.

Καθήκοντα

  • Καταγραφή-παρακολούθηση των αποθηκών των τεχνικών εγκαταστάσεων της εταιρίας
  • Οργάνωση - Φόρτωση containers-isobox με υλικά-αναλώσιμα-εξοπλισμό για αποστολή σε έργα της εταιρίας
  • Επιστασία-φροντίδα εγκαταστάσεων (εξωτερικοί χώροι – κήποι κλπ)
  • Ελαφρά συντήρηση μηχανημάτων – εργαλείων
  • Αγορές μικρουλικών – αναλωσίμων από τοπική αγορά

Ωράριο : 08:30 - 16:30 (πλήρη απασχόληση)

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες-απαιτήσεις

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια χειριστή κλαρκ/περονοφόρου και ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β’ Κατηγορίας
  • Εμπειρία σε συντήρηση Η/Μ εξοπλισμού
  • Χρήση Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

Καθαρές Απολαβές

  • 600 ευρώ/μήνα (3μηνη δοκιμαστική περίοδος) & 700 ευρώ/μήνα στη συνέχεια

Παροχές

  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Φορητός ηλεκτρονικός υπολογιστής για παρακολούθηση αποθήκης
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για διεκπεραίωση αγορών-μεταφορών κλπ