Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2020

Υπάλληλος Αποθήκης (Κεντρικές Αποθήκες) - Μάνδρα

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος στις Κεντρικές Αποθήκες Πολυεθνικής αλυσίδας σούπερ μάρκετ στην Μάνδρα; Έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς έχοντας ευέλικτο ωράριο, σε καθεστώς αορίστου χρόνου και πλήρους απασχόλησης; Θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό μιας αναγνωρισμένης πολυεθνικής αλυσίδας σούπερ μάρκετ;

Αν θέλεις να ενταχθείς στην ομάδα κεντρικών αποθηκών μιας απο τις πιο δημοφιλείς αλυσίδες σουπερ μαρκετ κάνε αίτηση τώρα!

Ως Υπάλληλος Αποθήκης οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Φόρτωση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Χρήση σκάνερ παραγγελιών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρου έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή η κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε χειρωνακτική εργασία

Παροχές

Για την θεση του Υπαλλήλου Αποθήκης η εταιρια προσφέρει:
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Μηνιαίο πριμ απόδοσης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας και υγιεινής
Για απορίες επικοινωνήστε με την ομάδα του engineering μας στα παρακάτω τηλέφωνα: 2166001363, 2166001351 είτε στείλτε email στα παρακατω: pzervas@randstad.gr, vmavrokefalou@randstad.gr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.