Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/11/2021

Store Managers

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, ο οποίος παρέχει υπηρεσίες σε πολυεθνική εταιρεία με ηγετική θέση στον τομέα παραγωγής και διανομής Καπνικών Προϊόντων, δυναμικούς υποψηφίους που θα στελεχώσουν τις θέσεις του δικτύου καταστημάτων της ως Store Managers σε καταστήματα ΙQOS.

Τοποθεσία: Δίκτυο καταστημάτων, Αττική
Πρόγραμμα εργασίας : Πλήρης απασχόληση, σε κυλιόμενες βάρδιες σε ωράριο λειτουργίας καταστημάτων

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Διασφάλιση του σωστού τρόπου λειτουργίας του καταστήματος και της τήρησης διαδικασιών/πολιτικών της εταιρείας
  • Εκπαίδευση, αξιολόγηση και ανάπτυξη της ομάδας, στοχεύοντας στο ανώτερο επίπεδο εξυπηρέτησης σε κάθε επισκέπτη και την άρτια συνεργασία εντός του καταστήματος
  • Παρακολούθηση της πορείας του καταστήματος και επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Άριστη γνώση του προϊόντος και των ενεργειών
  • Συνεχής ενημέρωση και καθοδήγηση της ομάδας
  • Δημιουργία αναφορών (reporting)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Εμπειρία στον τομέα του Retail απαραίτητη
  • Προϋπηρεσία σε ρόλους διοίκησης ομάδας θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, αυτοπαρακίνηση, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον, διαχείριση μελών της ομάδας και παροχή καθοδήγησης

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εκπαίδευσης και εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο πολυεθνικό περιβάλλον