Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/08/2021

Χειριστής Μηχανημάτων CNC

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ | ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Διαθέτεις εμπειρία ως χειριστής μηχανημάτων CNC και αναζητάς το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα σε ηγετική βιομηχανία που δραστηριοποιείται στον τομέα ττης Χάραξης Κυλίνδρων Βαθυτυπίας και Φλεξογραφικών Κλισέ; Εάν είσαι ικανός/η να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες, με προσήλωση στην επίτευξη στόχων και χρονοδιαγραμμάτων, τότε, η θέση του/της Χειριστή Μηχανημάτων CNC σε μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες είναι για εσένα!

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες διάβασε τη συνέχεια!

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του/της Χειριστή Μηχανημάτων CNC είναι:
  • Χειρισμός, ρύθμιση και λειτουργία δυαξονικού τόρνου
  • Τήρηση των διαδικασιών παραγωγικής διαδικασίας.
  • Ποιοτικός έλεγχος παραγόμενων εξαρτημάτων
  • Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων κατά την παραγωγική διαδικασία
  • Numerical control εργαλειομηχανής CNC

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου το προφίλ σου να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης του/της Χειριστή Μηχανημάτων CNC, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Βασικές γνώσεις προγραμματισμού CNC
  • Απόφοιτος ΕΠΑΛ ή ΙΕΚ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση μηχανολογίας
  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρία στο χειρισμό μηχανημάτων CNC (τόρνο ή φρέζα)

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον/στην Χειριστή Μηχανημάτων CNC:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Είμαι ο Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.