Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/9/2021

Ηλεκτρολόγος Πεδίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι Ηλεκτρολόγος, κάτοικος Θεσσαλίας και θέλεις να εργαστείς σε μια δυναμική και ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας;

Έχεις εργαστεί ως Ηλεκτρολόγος και θεωρείς ότι ήρθε η ώρα να κάνεις το επόμενο επαγγελματικό βήμα ως Ηλεκτρολόγος Πεδίου;

Η θέση του Ηλεκτρολόγου Πεδίου είναι η ευκαιρία που αναζητούσες.

Αν διαθέτεις τα παρακάτω, τότε στείλε την αίτηση σου.

Οι αρμοδιότητες του Ηλεκτρολόγου Πεδίου περιλαμβάνουν:
  • Συνεχή επίβλεψη των ολοκληρωμένων Project της εταιρείας, στην περιοχή ευθύνης
  • Επιτήρηση, συντήρηση και επισκευή των Έργων
  • Στενή συνεργασία με εξωτερικούς συνεργάτες σε περιπτώσεις όπου δεν δύναται η άμεση λύση του προβλήματος
  • Σταθερή συνεργασία με τον υπεύθυνο της περιοχής με στόχο την αποδοτικότερη εργασία
  • Αυθημερόν ταξίδια στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλίας για την επιτήρηση των σημείων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος Ηλεκτρολόγος Πεδίου, θα πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα:
  • ΠτυχίοΤΕΙ Ηλεκτρολογίας απαραίτητο
  • Εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ως Ηλεκτρολόγος
  • Προυπηρεσία σε φωτοβολταικά και ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office
  • Ισχυρή προσωπικότητα, δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, φιλοδοξίες, οξυδέρκεια, αμεσότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Η εταιρεία στον υποψήφιο που θα εργαστεί ως Ηλεκτρολόγος Πεδίου, προσφέρει:
  • Άριστο πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό κινητό και laptop
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Συνεχή εκπαίδευση και ενημέρωση
  • Σύγχρονο, δυναμικό και εξωστρεφές περιβάλλον εργασίας
Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του Ηλεκτρολόγου Πεδίου σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! #jobsengineering

Είμαι ο Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2310 414733 για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.