Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/7/2021

Υποδοχή - Εξυπηρέτηση πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΣΟΡΡΑΧΗ ΣΕΡΡΕΣ | ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται υπάλληλος πλήρους απασχόλησης για εργασία στην Μεσορράχη Σερρών του Δήμου Νέας Ζίχνης στην Εταιρεία ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΕ με δραστηριότητα την εμπορία γεωργικών μηχανημάτων, γεωργικών εφοδίων και αγροτικών προϊόντων.

Η θέση απευθύνεται σε άτομα με πραγματική διάθεση ανάδειξης των δυναμικών τους στοιχείων και εργασιακής τους εξέλιξης.

Αρμοδιότητες

  • Υποδοχή- Κίνηση Αποθήκης Εξυπηρέτηση Πελατών -Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Παραλαβή εμπορευμάτων -έλεγχος- τακτοποίηση
  • Έλεγχος- προετοιμασία αποστολής εμπορευμάτων
  • Επικοινωνία με Πελάτες και με Προμηθευτές -έλεγχος υπολοίπων –υπενθυμίσεις
  • Οργάνωση-ενημέρωση καρτελών πελατών
  • Υποστήριξη εργασιών εμπορικής διαχείρισης
  • Μηχανογράφηση – Οργάνωση αρχείου
  • Ενημέρωση φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων,
  • Διαχείριση παραγγελιών –προμηθειών εξωτερικού και εντός Ελλάδος
  • Συντονισμός Μεταφορών
  • Διαχείριση της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Υποστήριξη του γραφειοκρατικού σκέλους των πωλήσεων
  • Παρουσίαση των βασικών χαρακτηριστικών των προϊόντων στους πελάτες
  • Προετοιμασία φακέλων
  • Οργάνωση συμμετοχής σε κλαδικές εκθέσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες τις στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επικοινωνιακό , συνεργατικό και οργανωτικό προφίλ, υπευθυνότητα
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Η/Υ, Internet, Social Media
  • Γνώση διαχείρισης email outlook, Microsoft office (excel ,word …)
  • Θα εκτιμηθεί εργασιακή εμπειρία

Παροχές

Η εταιρεία μας φροντίζει για την ενημέρωση και καθοδήγηση σας βάσει των απαιτήσεων της θέσης

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Παρατηρήσεις σχετικά με τον COVID-19: λαμβάνονται όλες οι προβλεπόμενες προφυλάξεις για τον COVID19.