ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Back Office Manager (γνώση Ιταλικής γλώσσας)

Κατηγορία: Τουρισμός - Ξενοδοχεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Περιοχή: ΣΥΒΟΤΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Το Domotel Agios Nikolaos στα Σύβοτα, μέλος της αλυσίδας πολυτελών ξενοδοχείων Domotel Hotels & Resorts αναζητά Back Office Manager για την καλοκαιρινή σεζόν 2021 .

Καθήκοντα:

  • Σωστή διαχείριση πελατών
  • Συνεχή ενημέρωση του συστήματος κρατήσεων
  • Επικοινωνία με γραφεία και tour operator
  • Διαχείριση συμβολαίων και λογαριασμών
  • Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και πολύ καλή διάθεση εξυπηρέτησης του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Απόφοιτος/η Τουριστικών Σχολής (θα ληφθεί υπόψιν)
  • Επαγγελματική Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστο διοικητικό, οργανωτικό και επικοινωνιακό προφίλ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Άριστη γνώση Αγγλικής και Ιταλικής γλώσσας
  • Η γνώση περισσότερων θα ληφθεί υπόψιν
  • Γνώση Η/Υ και χρήση προγράμματος PROTEL
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και προσεγμένη εμφάνιση
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών (πλήρη απασχόληση)
  • Διαμονή και διατροφή
  • Δυνατότητες εξέλιξης και εκπαίδευσης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας