Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/11/2021

Συντονιστής - Προϊστάμενος Ομάδας Πωλήσεων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΝΑΥΠΛΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Ναύπλιο - Συντονιστής Προϊστάμενος Ομάδας Πωλήσεων

Η Εθνική Ασφαλιστική είναι η κορυφαία Ασφαλιστική Εταιρία στην Ελλάδα και από την ίδρυσή της το 1891 έως και σήμερα λειτουργεί προσφέροντας εξασφάλιση και απόλυτη φερεγγυότητα, και συνεχώς αναπτύσσεται με ραγδαίους ρυθμούς & παράλληλα βελτιώνει τις υπηρεσίες & τα προϊόντα της

Περιγραφή Θέσης
Η Εταιρία μας, με στρατηγικό στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη στην Ελληνική αγορά και μακροπρόθεσμο ορίζοντα επενδύσεων σε έναν από τους πιο αναπτυσσόμενους κλάδους, αναζητά κατάλληλο Manager ,για ένταξη στα Στελέχη του Γραφείου πωλήσεων της Εταιρείας μας

Στόχος μας
Η περαιτέρω ανάπτυξη της υπάρχουσας παραγωγικής μονάδας μας για ενίσχυση της κυριαρχίας μας στην περιοχή.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον ασφαλιστικό χώρο, με πτυχίο Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι.
  • Πιστοποιητικό Α & Δ της Τράπεζας της Ελλάδος (απαραίτητα)
  • Επιθυμητή άδεια Συντονιστή Ασφαλιστικών Πρακτόρων
  • Να διαθέτει δική του ομάδα Ασφαλιστικών Πρακτόρων
  • Αποκλειστική συνεργασία με την Εθνική Ασφαλιστική
  • Έξωθεν καλή μαρτυρία και συστάσεις
* Θα ληφθούν υπόψη μόνο τα βιογραφικά που πληρούν τις ανωτέρω προϋποθέσεις.

Παροχές

  •  Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον με υποδομή υψηλής τεχνολογίας
  •  Παροχή εργασιακού χώρου σε κομβικά σημεία της πόλης
  •  Πλήρης γραμματειακή υποστήριξη
  •  Συνεχής εκπαίδευση από την Εταιρία και διεθνείς οργανισμούς (Limra)
  •  Υπερσύγχρονος Κανονισμός Εξέλιξης και Αμοιβών
  •  Υψηλό πακέτο αμοιβών και bonus Παραγωγικότητας & Αποδοτικότητας
  •  Συνεχής στήριξη από εξειδικευμένα και επαγγελματικά στελέχη της Εταιρίας

Για συνέντευξη αποστείλατε το βιογραφικό σας η επικοινωνήσατε μαζί μας (τηλ : 6944867451)