Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/4/2018

Μηχανολόγος Μηχανικός (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Πτηνοτροφική επιχείρηση με έδρα στη Ναύπακτο, στο πλαίσιο της συνεχούς & δυναμικής ανάπτυξης της, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό πτυχιούχο ΑΕΙ/ΤΕΙ, που θα αναλάβει ως Υπεύθυνος Γραφείου Κίνησης & Τεχνικός Ασφαλείας.

Κύρια καθήκοντα

  • Παρουσίες & διαχείριση οδηγών
  • Πλάνο δρομολογίων & logistics
  • Παρακολούθηση συνεργείων, επισκευών και συντηρήσεων για όλα τα οχήματα της εταιρείας
  • Προμήθειες τμήματος (καύσιμα, λάδια, ελαστικά, κ.λ.π.)
  • Διεκπεραιώσεις νομοθεσίας έναντι των υπηρεσιών
  • Καταρτισμό & διαχείριση εβδομαδιαίων, μηνιαίων & ετήσιων προϋπολογισμών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να έχει τα παρακάτω προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Ηλικία 30 - 45 ετών
  • Δυνατότητα μόνιμης διαμονής στην πόλη της Ναυπάκτου
  • Άριστες ικανότητες οργάνωσης
  • Ομαδικότητα
  • Τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληθφεί σοβαρά υπόψη

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό μισθό αναλόγως προσόντων
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό & συνεχές αναπτυσόμενο περιβάλλον εργασίας