Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/10/2022

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Παραγωγική - Εμπορική εταιρία με έδρα στο Περιστέρι Αττικής ενδιαφέρεται για άμεση πρόσληψη Αποθηκάριου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα θέσης

  • Καθημερινές εργασίες οργάνωσης αποθήκης.
  • Επίβλεψη ορθής παραλαβής και τακτοποίησης εμπορευμάτων από προμηθευτές.
  • Έλεγχος εμπορευμάτων παραλαβών και αποστολών βάσει των παραστατικών.
  • Έλεγχος και προετοιμασία καθημερινών παραγγελιών (αποστολών).
  • Οργάνωση καθημερινών δρομολογίων / αποστολή παραγγελιών.
  • Έλεγχος και απογραφή αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (αποθήκη, παραγγελιοληψία, σχεδιασμός και προγραμματισμός δρομολογίων παράδοσης).
  • Γνώση διαδικασιών διαχείρισης αποθήκης (παραλαβές-φορτώσεις – ενδοδιακινήσεις - picking - τακτοποιήσεις – απογραφές).
  • Καλή γνώση των περιοχών / δρόμων της Αττικής .
  • Απόφοιτος Λυκείου / ΤΕΙ / ΑΕΙ

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Υπευθυνότητα, ομαδικότητα και ανεπτυγμένο αίσθημα πρωτοβουλίας.
  • Οργανωτικές δεξιότητες.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Άμεση πρόσληψη.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας.