Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/2/2021

Εκπρόσωπος Πωλήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, ένα από τα πλέον αναπτυσσόμενα call center παρέχει υπηρεσίες customer service σε ιδιωτικό και δημόσιο τομέα και αναζητά εκπρόσωπο πωλήσεων για τις υπηρεσίες της.

Αρμοδιότητες

  •  Ανάπτυξη πελατολογίου (τηλεφωνικά, ραντεβού δια ζώσης)
  •  Παρακολούθηση της αγοράς/ανταγωνισμού και εντοπισμός νέων ευκαιριών συνεργασίας
  •  Προετοιμασία προτάσεων, παρουσιάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Εμπειρία σε πωλήσεις
  •  Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  •  Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  •  Πελατοκεντρική αντίληψη
  •  Επαγγελματική παρουσία
  •  Ικανότητες διαπραγμάτευσης
  •  Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  •  Ενθουσιασμό πάθος για επικοινωνία και ομαδικότητα
  •  Ενέργεια και διάθεση για συνεχή αναζήτηση πληροφοριών και βελτίωση γνώσεων
  •  Εξοικείωση σε θέματα τεχνολογίας
  •  Προσήλωση στο αποτέλεσμα

Παροχές

Τι προσφέρουμε
  •  Ανταγωνιστικότατο πακέτο αποδοχών
  •  Bonus επίτευξης στόχων