Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/12/2021

Υπάλληλοι Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών (Αθήνα και επαρχία)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, μέλος του ομίλου BFS GROUP, ένα από τα μεγαλύτερα call center στην Ελλάδα, συνεργαζόμενη με μεγάλους Ομίλους, ζητά για άμεση πρόσληψη άτομα για εξυπηρέτηση εισερχομένων κλήσεων.

Περιγραφή Θέσης:
Εισερχόμενες κλήσεις από υφιστάμενο πελατολόγιο με στόχο την:
  •  Διαχείριση Θεμάτων πελατών μέσω τηλεφώνου, email ή διαδικτυακής συνομιλίας
  •  Ενημέρωση των υφιστάμενων και δυνητικών πελατών για προϊόντα και υπηρεσίες
  •  Διαχείριση παραπόνων πελατών και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Ικανότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  •  Άνεση στην επικοινωνία
  •  Πελατοκεντρική προσέγγιση
  •  Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ
  •  Δυνατότητα απομακρυσμένης εργασίας
  •  Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  •  Σταθερές μηνιαίες απολαβές και ασφάλιση
  •  Σύγχρονο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας, εύκολα προσβάσιμο (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)
  •  Συνεχής Εκπαίδευση
  •  Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας & εξέλιξης εντός της εταιρείας.