ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΘΥΜΝΟ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Υπάλληλοι Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, μέλος του ομίλου BFS GROUP, ένα από τα μεγαλύτερα call center στην Ελλάδα, συνεργαζόμενη με μεγάλους Ομίλους, ζητά για άμεση πρόσληψη άτομα για εξυπηρέτηση εισερχομένων κλήσεων.

Περιγραφή Θέσης:
Εισερχόμενες κλήσεις από υφιστάμενο πελατολόγιο με στόχο την:
  •  Διαχείριση Θεμάτων πελατών μέσω τηλεφώνου, email ή διαδικτυακής συνομιλίας
  •  Ενημέρωση των υφιστάμενων και δυνητικών πελατών για προϊόντα και υπηρεσίες
  •  Διαχείριση παραπόνων πελατών και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Ικανότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  •  Άνεση στην επικοινωνία
  •  Πελατοκεντρική προσέγγιση
  •  Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ
  •  Δυνατότητα απομακρυσμένης εργασίας
  •  Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά) θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  •  Σταθερές μηνιαίες απολαβές και ασφάλιση
  •  Σύγχρονο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας, εύκολα προσβάσιμο (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)
  •  Συνεχής Εκπαίδευση
  •  Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας & εξέλιξης εντός της εταιρείας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!