Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/12/2021

Καμαριέρα - Καθαρίστρια Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το 4 αστέρων Ξενοδοχείο Kallos Imar Hotel στην Σαντορίνη αναζητά Καμαριέρα για την σαιζόν 2021.

Βασικά Καθήκοντα:
  • Καθαρισμός με διαδικασίες και μεθόδους καθαρισμού σύμφωνα με τα πρότυπα του Ξενοδοχείου
  • Τακτοποίηση δωματίων
  • Τακτοποίηση λινοθήκης και αποθηκών
  • Καθαρισμός των χώρων ή/και των επιφανειών όλου του Ξενοδοχείου
  • Επικοινωνία και συνεργασία με άλλα τμήματα του ξενοδοχείου π.χ. Reception
  • Αναφορά βλαβών στο τμήμα συντήρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ως καμαριέρα ή ως καθαρίστρια, σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού
  • Προσοχή στη Λεπτομέρεια, Παρατηρητικότητα, Μεθοδικότητα
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ευέλικτα ωράρια
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Υπευθυνότητα και Εχεμύθεια
  • Ευγένεια και Ομαδικότητα
  • Επιθυμητή η γνώση Αγγλικής Γλώσσας (προφορικά)

Παροχές

  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Διαμονή και Διατροφή (ΗΒ)
  • Δυνατότητες Εξέλιξης και Μακροχρόνιας Συνεργασίας

* Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.