Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

Μηχανικός Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Νέα Ευκαιρία εργασίας για Μηχανολόγο, Ηλεκτρολόγο ή Χημικό Μηχανικό για τη θέση του Μηχανικού Πωλήσεων σε Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα των συστημάτων πυρασφάλειας στη ΒΙ.ΠΕ.Θ, Σίνδου.

Αρμοδιότητες:

  • Μελέτη-Σχεδιασμός & Επίβλεψη (Project Management) εγκαταστάσεων Συστημάτων Πυρασφάλειας καθώς και Συντήρηση αυτών
  • Οργάνωση Προγράμματος Συντηρήσεων - Επικοινωνία με πελάτες
  • Κατάθεση Προσφορών - Φακέλων Συμμετοχής σε Διαγωνισμούς
  • Πωλήσεις - Διαχείριση Πελατών/Τεχνικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου, Ηλεκτρολόγου ή Χημικού Μηχανικού ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία 5 ετών
  • Προηγούμενη εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας & Project management
  • Άριστη γνώση Microsoft Office, Επιθυμητή γνώση AutoCAD - MS Project, ERP, CRM
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Θέση Πλήρους Απασχόλησης
  • Ευκαιρίες Περαιτέρω Επιμόρφωσης – Απόκτησης Δεξιοτήτων
  • Φιλικό Περιβάλλον & Σταθερό Ωράριο
  • Εταιρικό Κινητό Τηλέφωνο