Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/8/2019

Τηλεφωνικοί σύμβουλοι πωλήσεων ηλεκτρικής ενέργειας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και εξωστρέφεια;
Στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Αναζητάς εργασία με σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση, ανεξαρτήτως πωλήσεων;

H ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της γνωστή εταιρεία πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας, αναζητά άτομα για την κάλυψη θέσεων που αφορούν Tηλεφωνικούς Σύμβουλους Πωλήσεων ηλεκτρικής ενέργειας.

Απασχόληση: Πενθήμερη - 8ωρη απασχόληση (δυνατότητα και 6ωρης απασχόλησης)
Τόπος Εργασίας: Πολύ κοντά σε σταθμό – στα βόρεια προάστια

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
Συγκεκριμένα η απασχόληση αφορά:

  • Τη διερεύνηση αναγκών, τη διενέργεια προσφοράς, με απώτερο στόχο την πώληση
  • Την εξυπηρέτηση και τη διαχείριση αποριών των πελατών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε θέση τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών ή/και σε πωλήσεις
  • Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διάθεση συνεχούς ενημέρωσης για όλες τις τάσεις της αγοράς και ικανότητα παρουσίασης των πλεονεκτημάτων των προϊόντων μέσω τηλεφώνου
  • Προσαρμοστικότητα και εξωστρέφεια
* Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Bonus επίτευξης στόχων, επιπλέον της μισθοδοσίας
  • Προοπτικές εξέλιξης εσωτερικά της εταιρείας