Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2020

Εργάτης / Εργάτρια - Χειριστής Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιομηχανία παραγωγής πλαστικών & υλικών συσκευασίας με έδρα την ΒΙΠΕ Σίνδου αναζήτα υποψηφίους για την θέση του Εργάτης/Εργάτρια - Χειριστής Παραγωγής.

Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση.

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι τα εξής:
  • Διασφάλιση της τήρησης των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Απαραίτητη η δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:
  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ ή ΤΕΙ
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
  • Εργατικότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση