Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/5/2020

ΠΩΛΗΤΗΣ Β2Β (Εμπόριο πρώτων υλών & πλαστικών)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο του εμπορίου πρώτων υλών πλαστικού και υλικών συσκευασίας με έδρα την Αγχίαλο Θεσσαλονίκης, αναζητά Πωλητή στην Αττική.

Καθήκοντα υποψηφίου:

• Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου
• Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου
• Διερεύνηση των αναγκών των πελατών
• Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

• Απολυτήριο Λυκείου απαραίτητο
• Απαραίτητη η καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
• Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση πωλητή, τουλάχιστον 3 ετών
• Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
• Δυνατότητα ταξιδιών
• Εμπειρία στον κλάδο πρώτων υλών πλαστικού και υλικών συσκευασίας

Παροχές

• Σταθερός μισθός
• Bonus επίτευξης στόχων
• Κινητό τηλέφωνο
• Αυτοκίνητο