Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2023

Social Media Manager

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Εργασία από το σπίτι
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία LIGGLO με ένα από τα μεγαλύτερα fashion eshop της Ελλάδας >> www.ligglo.com, αναζητά υποψήφιο/α για τη ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ SOCIAL MEDIA με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο της μόδας, ακολουθώντας τις διαδικασίες και τις προδιαγραφές της επιχείρησης. Φυσικά θα πρέπει να είναι fan της γυναικείας μόδας!

Αρμοδιότητες :
  • Δημιουργία περιεχομένου (posts, stories, newsletters)
  • Επεξεργασία εικόνας (edit)
  • Σχεδιασμός banners
*Η θέση αφορά απομακρυσμένη εργασία.
**Κατά την αποστολή του βιογραφικού σας χρειαζόμαστε το instagram profile σας καθώς και δείγματα από projects που έχετε αναλάβει.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση MS Office (Excel, Word)
  • Άριστη χρήση των Social Media (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, TikTok κ.ά.)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής - Αγγλικής γλώσσας (γραπτός & προφορικός λόγος)
  • Καλή γνώση Photoshop, Canva και άλλα εργαλεία για επεξεργασία εικόνων

Παροχές

  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχείς ευκαιρίες για εκπαίδευση στο ρόλο
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Bonus αποδοτικότητας