Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2023

Αρχιτέκτων Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία Παρκοτεχνική Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά για τη στελέχωση του γραφείου στα Βόρεια Προάστια Αττικής, Αρχιτέκτονα Μηχανικό.

Περιγραφή θέσης:
  •  Εκπόνηση αρχιτεκτονικών προτάσεων και μελετών εφαρμογής διαμόρφωσης εξωτερικών χώρων και παιδικών χαρών (concept- εφαρμογή)
  •  Επιμέλεια παρουσιάσεων, τεχνικών εκθέσεων και προδιαγραφών
  •  Δημιουργία σχεδίων εφαρμογής, κατασκευαστικών λεπτομερειών, οικονομοτεχνικές προτάσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτος ΑΕΙ αντίστοιχου αντικειμένου
  •  Άριστη γνώση AutoCAD
  •  Άριστη Γνώση γραφιστικής παρουσίασης με χρήση κατάλληλων προγραμμάτων (π.χ. Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel)
  •  Άριστη Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων τρισδιάστατης απεικόνισης (π.χ. Autocad 3D, 3D Studio max, Archicad, SketchUP, Rhino)
  •  Άριστη Χρήση Η/Υ, Microsoft Office
  •  Τουλάχιστον τριετή επαγγελματική εμπειρία
  •  Επικοινωνιακές δεξιότητες, επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  •  Απαραίτητη η κατοχή μεταφορικού μέσου
Η θέση αναφέρεται στο Τμήμα Μελετών και Πωλήσεων.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας, απαραίτητα συνοδευόμενο από δείγμα δουλειάς.