Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2023

Backoffice Administrator

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στα πλαίσια ανάπτυξης της η Medicosmetic, ιατρεία κοσμετολογίας, αναζητά διοικητικό υπάλληλο, απόφοιτο οικονομικής σχολής ΑΕΙ για άμεση πρόσληψη.

Αρμοδιότητες:
  • Υποστηρίζει τη διεκπεραίωση των καθημερινών λειτουργιών του γραφείου
  • Επικοινωνία για τις τρέχουσες ανάγκες των καταστήματων
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και τήρηση υπολοίπου
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (email)
  • Διατήρηση/οργάνωση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Οικονομικής σχολής ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point) & Internet
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και σημασία στη λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Θέληση για μάθηση και εξέλιξη
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Καλές συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών