Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/10/2023

Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΑCTIONLINE, αναζητά για πελάτη της μεγάλη εταιρεία ενέργειας, Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος με άμεση διαθεσιμότητα, για την περιοχή της Μαγούλας.

Αρμοδιότητες:
  • Απόθεση και συλλογή παλετών και αγαθών σε μηχανογραφημένη αποθήκη.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αποθήκη
  • Ευχέρεια στον χειρισμό ασύρματων τερματικών (RF)
  • Εξοικείωση στην χρήση προγραμμάτων WMS, κατά προτίμηση στο Mantis LV3+
  • Άδεια Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος 1ης έως 8ης ειδικότητας B’ ομάδας
  • Γνώση χειρισμού Reach Truck. Η γνώση χειρισμού VNA θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Παροχές

Παροχές:
  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές και Πλήρη Ασφαλιστική κάλυψη
  • Πενθήμερη απασχόληση
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE, θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.