Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/7/2017

Υπάλληλος Γραφείου (Κηφισιά)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση της βάσης δεδομένων των πελατών της εταιρίας
  • Διενέργεια τηλεφωνικών επικοινωνιών με σκοπό την εγγραφή πελατών στην βάση δεδομένων της εταιρίας
  • Έλεγχος και διόρθωση στοιχείων εγγεγραμμένων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ ΤΕΙ / ΑΕΙ επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα καθήκοντα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης και καταχώρησης δεδομένων επιθυμητή
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office, εξοικείωση στη χρήση προγραμμάτων CRM
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον