Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/9/2019

Στελέχη Πωλήσεων (Ν. Ηράκλειο Αττικής)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία εκδόσεων με έδρα στην Αθήνα ζητά να προσλάβει 2 Στελέχη Πωλήσεων - Διαφήμισης.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Πωλήσεις υπηρεσιών προβολής & ανάπτυξη του πελατολογίου στην Αθήνα (που θα τους δοθεί).

*Οι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να καλέσετε την κα Xατζηγιάννη Ειρήνη στο 211 1085570 (ώρες 9-5 μ.μ.).

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν:
  • 1 τουλάχιστον έτος προϋπηρεσίας σε πωλήσεις
  •  βασικές γνώσεις Η/Υ και δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • εκπαίδευση & πελατολόγιο
  • δυναμικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας,
  • ανταγωνιστικό, πακέτο αποδοχών:
  • σταθερό μισθό, ασφάλιση και Bonus με βάση την ατομική επίδοση !
  • προοπτικές εξέλιξης στον σημαντικότερο ελληνικό εκδοτικό όμιλο ειδικού τύπου.

Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.