Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/7/2020

Υπάλληλος Καταστήματος Ενδυσης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανυπομονείς να ξεκινήσεις την εργασία σου σε ένα ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον ως Υπάλληλος καταστήματος ένδυσης; Θεωρείς πως έχεις φιλοδοξία, διαθέτεις όρεξη και δυναμισμό;

Σπουδάζεις και έχεις ευελιξία στο καθημερινό πρόγραμμα σου για να εργαστείς ως Υπάλληλος καταστήματος ένδυσης;

Αν ενδιαφέρεσαι για μερική απασχόληση με ευέλικτα ωράρια, τότε κάνε αίτηση για να ενταχθείς σε μια απο τις πιο αναγνωρισμένες ελληνικές εταιρείες ένδυσης στο κέντρο ή την ανατολική Θεσσαλονίκη.

Ως Υπάλληλος καταστήματος ένδυσης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Τακτοποίηση και παρουσίαση των προϊόντων
  • Τοποθέτηση τιμών και αντικλεπτικών συσκευών
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και η οργάνωσή τους
  • Συμμετοχή σε project όπως black friday, εποχιακές εκπτώσεις χριστουγέννων κ.ά

Απαραίτητα Προσόντα

Για την θέση του/της Υπαλλήλου καταστήματος ένδυσης χρειάζεσαι τα παρακάτω χαρακτηριστικά:
  • Ομαδικότητα και οργανωτικότητα
  • Ενθουσιώδη χαρακτήρα
  • Φιλική και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες
  • Ευελιξία ωραρίων και θέληση για εργασία
  • Επιθυμία να γίνεις μέλος μιας μεγάλης ομάδας με κοινούς στόχους
  • Καλή σχέση με την τεχνολογία

Παροχές

H γνωστή ελληνική εταιρεία για τη θέση του/της Υπαλλήλου καταστήματος ένδυσης προσφέρει:
  • την ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • την δυνατότητα να εργαστείς σε ένα νεανικό ομαδικό εργασιακό περιβάλλον αναπτύσσοντας τις δεξιότητες σου
  • πλήρη ασφάλιση ενσήμων και μισθό με ό,τι προβλέπεται βάσει νόμου
  • εύκολη διαδικασία αξιολόγησης και άμεση online πρόσληψη
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Υπαλλήλου καταστήματος ένδυσης σε μια απο τις πιο αναγνωρισμένες ελληνικές εταιρείες ένδυσης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες κάλεσε στα +30 2310 414 732 και 6940781825 και μπορείς να ζητήσεις την Elena Vasileiou.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.