Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/10/2019

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία τεχνολογίας και πληροφορικής με έδρα στην Πυλαία Θεσσαλονίκης αναζητά Υπάλληλο Διοικητικής Υποστήριξης.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης με προοπτική πλήρους.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη οργάνωσης των τμημάτων και διοικητική υποστήριξή τους
  • Προγραμματισμός των ραντεβού και συναντήσεων
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Σύνταξη αποστολή, παρακολούθηση, οικονομικών/τεχνικών προσφορών
  • Διαχείριση εισερχόμενης / εξερχόμενης αλληλογραφίας (έντυπη και ηλεκτρονική) και τηλεφωνικού κέντρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικής ή Χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία
  • Καλή γνώση αγγλικών (απαιτείται προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Καλή γνώση εφαρμογών γραφείου (Microsoft office, Windows, Internet κ.α.)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία με απαιτητικούς πελάτες

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον