Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/5/2022

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών στην Αθήνα, αναζητά υπάλληλο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Ανάπτυξη και υλοποίηση στρατηγικής Marketing
• Οργάνωση, ανάπτυξη, υλοποίηση και αξιολόγηση ενεργειών προβολής και προώθησης με στόχο την αύξηση του Brand Awareness
• Σχεδιασμός και υλοποίηση digital marketing campains
• Διαχείριση των εταιρικών sites και των λογαριασμών στα social media
• Ανάλυση αγοράς και έρευνας ανταγωνισμού
• Δημιουργία αναφορών και ανάλυση δεδομένων από προωθητικές ενέργειες.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr με θέμα στο email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο και Εξειδίκευση στο Marketing
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών
• Άριστη γνώση καναλιών Digital Marketing
• Άνεση στην χρήση MS Office
• Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
• Επιθυμητή εμπειρία σε Photoshop.

Παροχές

Παροχές
• Μισθός
• Ασφάλιση
• Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
• Συμμετοχή σε ομάδα ανθρώπων που πιστεύει στην καινοτομία και στις νέες ιδέες
• Συνεχείς ευκαιρίες κατάρτισης και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων.