Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/12/2022

Υπάλληλος Γραφείου

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΙΜΕΝΑΣ , ΘΑΣΟΥ | ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από εμπορική εταιρεία αποθήκευσης και διανομής αναψυκτικών και ποτών, Αργυρίου Δημήτριος Α.Ε, ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για την διαχείριση των προμηθειών και της γραμματειακής υποστήριξης.

Αρμοδιότητες
  • Καταχώριση και έκδοση τιμολογίων και παραστατικών ( πωλήσεων - αγορών )
  • Συμφωνίες καρτελών πελατών - προμηθευτών
  • Τιμολόγηση , παραγγελιοληψία
  • Εισπράξεις , κλείσιμο - συμφωνία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις Η/Υ (ιδιαίτερα Word και Λογιστικού φύλλου όπως το Excel )
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων υπό πίεση
  • Καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Σχετική εμπειρία με το αντικείμενο τουλάχιστον 2 ετών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση και εξοικείωση του προγράμματος ERP της Entersoft θα εκτιμηθεί

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων

Δωδεκάμηνη απασχόληση