Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/5/2020

Υπάλληλος Διαχείρισης Τραπεζικών Χαρτοφυλακίων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η lmw αναζητά εκ μέρους Τράπεζας έναν υπάλληλο για την στελέχωση θέσης τηλεφωνικής ενημέρωσης Πελατών, πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εξερχόμενων κλήσεων με αντικείμενο την ενημέρωση των τραπεζικών πελατών
  • Αποτελεσματική διαπραγμάτευση για την ένταξη τους σε προνομιακές ρυθμίσεις
  • Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την καταχώρηση και παρακολούθηση των πληροφοριών
  • Διεκπεραίωση διαχειριστικών εργασιών (αρχειοθέτηση κλπ.)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή αντίστοιχη προϋπηρεσία
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και δυνατότητα διαχείρισης απαιτητικών καταστάσεων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Καλή γνώση χειρισμού H/Y

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Άρτια εξατομικευμένη εκπαίδευση για επίτευξη διαπραγμάτευσης
  • Προοπτικές ανάληψης πιο σύνθετων ρόλων