Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/1/2022

Merchandiser σε super market

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η TRENKWALDER αναζητά για λογαριασμό πελάτης της, γνωστή εταιρία καταστημάτων στον τομέα της υπόδησης , Merchandiser σε super market, με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

• Επίσκεψη για έλεγχο στα supermarket όλης της Θεσσαλονίκης και στην υπόλοιπη Μακεδονία.
• Αναλαμβάνει το στήσιμο των ραφιών.
• Έλεγχος της αποθήκης.
• Συνεργασία με τον υπεύθυνο του εκάστοτε supermarket για τις ανάγκες που προκύπτουν (πχ ανάγκες για αναπλήρωση κλπ.).
• Μεταφορά feedback στον υπεύθυνό του/της στα κεντρικά.

Απαραίτητα Προσόντα

• Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες.
• Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα.
• Οργάνωση και Επαγγελματισμός.
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή).
• Δίπλωμα Οδήγησης.

Παροχές

• Σταθερός Μισθός.
• Εταιρικό αυτοκίνητο.
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.
• Συνεχής Εκπαίδευση.