Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/01/2023

Υπάλληλος για στελέχωση γραφείου συμβουλευτικής & διεκπεραιώσεων (ενεργή κάρτα ανεργίας)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γραφείο παροχής υπηρεσιών, διεκπεραιώσεων και συμβουλευτικής υποστήριξης προς επιχειρήσεις αλλά και προς ιδιώτες με έδρα στην Μεταμόρφωση Αττικής ζητά Υπάλληλο για συμβουλευτική υποστήριξη και διεκπεραιώσεις (γνώσεις σε διαδικασίες ΚΕΠ).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες - Περιγραφή Θέσης

  • Διεκπεραιώσεις - Χρηματικές συναλλαγές - Πληρωμές λογαριασμών - Εμβάσματα
  • Χρηματοδοτήσεις - Αναπτυξιακά προγράμματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα προτιμηθούν άτομα με γνώση Οικονομικών, Λογιστικής, Marketing ή Διοίκησης επιχειρήσεων από αντίστοιχες σχολές
  • Ενεργή Κάρτα Ανεργίας (ηλικία έως 30 ετών)
  • Προτίμηση ατόμων με προϋπηρεσία σε λογιστήρια, ΚΕΠ ή αντίστοιχες θέσεις
  • Καλή γνώση υπολογιστών και αγγλικής
  • Ευχέρεια επικοινωνίας με το κοινό και διάθεση εξέλιξης

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης (και μισθολογικής ανέλιξης αναλόγως των προσόντων)