Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/3/2021

Διευθυντές & Υποδιευθυντές Καταστημάτων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Market Ιn, 100% ελληνική αλυσίδα καταστημάτων Super Market με δίκτυο άνω των 200 καταστημάτων ανά την Ελλάδα και 3.500 εργαζόμενους , στο πλαίσιο της ανάπτυξής της και της επέκτασης των δραστηριοτήτων της επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση στην Αττική: Υποδιευθυντές / Διευθυντές Καταστημάτων - Νομός Αττικής.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Είστε υπεύθυνος-η για την εξαίρετη εξυπηρέτηση των πελατών, τη διαχείριση και την εμπορική εικόνα του καταστήματος.
  • Διοικείτε, συντονίζετε και υποστηρίζετε την ομάδα των συνεργατών σας.
  • Φροντίζετε για τη σωστή παρουσίαση και τη διαθεσιμότητα των προϊόντων στο κατάστημα.
  • Μεριμνάτε για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος και την επίτευξη των στόχων.
  • Εφαρμόζετε τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας.
  • Δημιουργείτε ομαδικό κλίμα μέσα στο κατάστημα.
  • Εξασφαλίζετε ότι όλες οι διαδικασίες και οι πρακτικές ακολουθούνται σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακές σπουδές (ΑΕΙ / ΤΕΙ / ιδιωτικό κολέγιο), κατά προτίμηση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-4 ετών σε θέση με ευθύνη ομάδας στον χώρο των καταστημάτων λιανικής (προϋπηρεσία στον κλάδο των τροφίμων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Ισχυρές ηγετικές ικανότητες και επιχειρηματικός προσανατολισμός
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα και παρακίνηση προσωπικού
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης H/Y

Παροχές

Η εταιρία παρέχει:

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών