Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2017

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Μεταπτυχιακό (MSc)

Η εταιρεία ανταλλακτικών αυτοκινήτων ‘’Καραμπάσης’’ αναζητά υπεύθυνο Διοίκησης ανθρωπίνου δυναμικού

Αρμοδιότητες

·         Διασφάλιση απαιτούμενης στελέχωσης

·         Δημιουργία προγραμμάτων εκπαίδευσης του ανθρώπινου δυναμικού της εταιρείας όλων των βαθμίδων ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε τμήματος

·         Αποτελεσματική οργάνωση τμημάτων με στόχο την καλύτερη επικοινωνία

·         Οργάνωση εταιρικών εκδηλώσεων και δραστηριοτήτων

·         Οργάνωση συστήματος αξιολόγησης ανθρώπινου δυναμικού

·         Συνεχής επικοινωνία με το προσωπικό της εταιρείας

·         Αναφορά στη Διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

·         Πτυχίο με εξειδίκευση στη Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων ή ισοδύναμο.

·         Master στην Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων προτιμάται.

·         Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία απαιτείται.

·         Αποδεδειγμένη εμπειρία στη διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού, με έμφαση στην πρόσληψη, την κατάρτιση προσωπικού και τις σχέσεις μεταξύ εργαζομένων.

·         Άριστη γνώση / ικανότητα των Microsoft Office Applications.

·         Άριστη γνώση e-learning (moodle platform)

·         Αποτελεσματική διαχείριση ταυτόχρονος  πολλαπλών project και καθηκόντων.

·         Ικανότητα παροχής άριστης εξυπηρέτηση πελατών και δεξιοτήτων εξαιρετικού χειρισμού διαπροσωπικών σχέσεων και συγκρουσιακών καταστάσεων.

·         Δεξιότητες Εξαιρετικής διαχείριση χρόνου και επικοινωνιακές δεξιότητες: ικανότητα λεπτομερών και προσανατολισμένων χειρισμών και καθοδήγησης.

·         Ισχυρή ηθικά πρότυπα και ακεραιότητα.