Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/2/2023

Υπάλληλοι Διαχείρισης Υφιστάμενου Πελατολογίου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Mellon Technologies επιθυμεί να προσλάβει για λογαριασμό μεγάλου Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας:

                                               Υπαλλήλους Διαχείρισης Υφιστάμενου Πελατολογίου

Περιγραφή Θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την διαχείριση εξερχόμενων κλήσεων σε υφιστάμενο πελατολόγιο Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας με σκοπό τον έλεγχο του βαθμού ικανοποίησης του πελάτη, καθώς και την προσαρμογή προγράμματος στις οικονομικές του ανάγκες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου και άνω
  • Προϋπηρεσία 1 έτους και άνω σε call center, επιθυμητή
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (10.00-18.00 & 12.00-20.00)
  • Καλή Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη ικανότητα χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Επαγγελματική - ευγενική συμπεριφορά, εξωστρέφεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός (άνω του βασικού) και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα ανέλιξης εντός του Ομίλου
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ