Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/1/2023

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Παρόχου Ενέργειας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Outsourcing Solutions, ηγέτιδα στο τομέα της παροχής υπηρεσιών, αναζητά εργαζόμενους για το CONTACT CENTER για τη θέση του Εκπροσώπου Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίου παρόχου στον τομέα της ενέργειας.

Αν ενδιαφέρεσαι να αναπτύξεις τις επικοινωνιακές σου δεξιότητες και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον στοχεύοντας σε προοπτικές εξέλιξης, τώρα σου δίνεται η δυνατότητα να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες Παροχής Ενέργειας.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου, email και chat
  • Διαχείριση αιτημάτων μέσω εισερχόμενων κλήσεων
  • Καταχώρηση στοιχείων και αιτημάτων πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία προφορικά και γραπτά
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Full time – Μόνιμη απασχόληση (Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Πρόγραμμα εργασίας σε βάρδιες
  • Δυνατότητα υβριδικού μοντέλου εργασίας (συνδυασμός εργασίας από το σπίτι και εργασίας από τα γραφεία της εταιρίας)
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό
  • Εύκολη πρόσβαση στο χώρο με τα μέσα μαζικής μεταφοράς