Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/07/2019

Υπεύθυνος/η Αγορών/Προμηθειών (Έδρα Κιλκίς)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας τροφίμου, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση τμήματος αγορών και προμηθειών
• Οργάνωση των διαδικασιών των προμηθειών και διαχείριση των αποθεμάτων
• Καθημερινή επικοινωνία και διαπραγμάτευση με προμηθευτές εσωτερικού και εξωτερικού
• Ανεύρεση νέων προμηθευτών εσωτερικού και εξωτερικού μέσω διεξαγωγής έρευνας αγοράς
• Συντονισμός της εφοδιαστικής αλυσίδας
• Παρακολούθηση της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΤΕΙ/ ΑΕΙ, ιδανικά Οικονομικής Κατεύθυνσης
• Τρία (3) - πέντε (5) έτη απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Επιθυμητή γνώση 2ης ξένης γλώσσας
• Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες στην διαχείριση προμηθευτών
• Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Ανάληψη πρωτοβουλιών και επαγγελματισμός

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό και ανταγωνιστικό περιβάλλον εργασίας