Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2022

Υπάλληλος Τμήματος Μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Εστία Αρτοποιεία ΑΕΒΕ, μια εταιρεία με δυναμική παρουσία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, αναζητεί να προσλάβει υπάλληλο για την στελέχωση του τμήματος μισθοδοσίας.

Αρμοδιότητες
• Συμμετοχή στις διαδικασίες έκδοσης μισθοδοσίας
• Συμμετοχή στις διαδικασίες προσλήψεων και αποχωρήσεων
• Εισαγωγή δεδομένων μισθοδοσίας στα ψηφιακά συστήματα
• Διαχείριση Πληροφοριακού Συστήματος Εργάνη
• Κατάρτιση προγραμμάτων εργασίας σε βάρδιες
• Καταγραφή αρχείων ασθενειών, αδειών, απουσιών κλπ
• Υποστήριξη εργαζομένων σε θέματα μισθοδοσίας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
• Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Επιθυμητή η γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
• Γνώση πληροφοριακών συστημάτων της Epsilon Net
• Γνώση του Πληροφοριακού Συστήματος Εργάνη
• Καλή γνώση και χρήση εφαρμογών του Microsoft Office
• Ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

• Πρωινό ωράριο εργασίας με 5ημερη απασχόληση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συμμετοχή στο ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης της εταιρείας
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας