Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2020

Oδηγός Φορτηγού

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη DORTMUND | Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ζητείται Οδηγός Φορτηγού στη Γερμανία.

Κύριες Αρμοδιότητες :
  • -Φόρτωση, μεταφορά και εκφόρτωση υλικών ανακαίνισης στα διαμερίσματα που ανακαινίζει η εταιρεία στη Γερμανία. Ο οδηγός μαζί με τον συνοδηγό του θα μεταφέρουν τα πλακάκια, τις κόλλες, τα λάμινειτ και άλλα οικοδομικά υλικά σε διαμερίσματα που βρίσκονται από το ισόγειο μέχρι και τον 4ο όροφο, πολλές φορές χωρίς ασανσέρ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση στη Γερμανία.
  • Δίπλωμα 3ης κατηγορίας
  • Ακρίβεια και υπευθυνότητα
  • Εξοικείωση με smart phones και χρήση apps για το λογισμικό καταγραφής εργασιών που χρησιμοποιούμε
  • Καλή γνώση της Γερμανικής γλώσσας (επίπεδο Β1 τουλάχιστον)

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή 07:00 με 16:00 (9 ώρες, 5 ημέρες την εβδομάδα)
Οι ενδιαφερόμενοι με τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία

Τηλέφωνο επικοινωνίας, Ιωάννης Λιμάκης 6987974740

Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες

Παροχές

Παρέχονται:

  • Μισθός 3.000 ευρώ μικτά + υπερωρίες
  • Διαμονή.
  • Ασφάλεια στη Γερμανία.
  • Προκαταβολή 500 ευρώ στο τέλος της πρώτης εβδομάδας.