Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/12/2019

ΑΝΟΙΓΜΑ 5 ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Λόγω ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων της και μετά από απαίτηση μεγάλου εταιρικού πελάτη, η εταιρεία μας ζητά να στελεχώσει το τμήμα Marketing & Επικοινωνίας με 5 υποψηφίους.

Οι ενέργειές της προσανατολίζονται στον κλάδο του Marketing και των Πωλήσεων και αναλαμβάνει την διεξαγωγή διαφημιστικών καμπανιών για λογαριασμό σημαντικής περιβαλλοντικής οργάνωσης.

Αρμοδιότητες

- Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών
- Αύξηση αναγνωρισιμότητας του πελάτη
- Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

- Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
- Αναλυτική σκέψη και ικανότητα στην επίτευξη στόχων
- Ευελιξία και Προσαρμοστικότητα
- Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
- Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση επιθυμητή όχι απαραίτητη

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει

- Ξεκάθαρες ευκαιρίες εξέλιξης και προσωπικής ανάπτυξης
- Καθημερινή εκπαίδευση και καθοδήγηση
- Δελεαστικές αμοιβές και υψηλά bonus
- Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
- Δυνατότητα ταξιδίων σε Ελλάδα και εξωτερικό