Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/12/2017

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Σχέσεις
- Αναφέρεται: σε προϊστάμενο
- Συνεργάζεται: με συναδέλφους και συνεργάτες γραφείου

Γενική ευθύνη
Ανάληψη πελατολογίου (γιατρών) τους οποίους πρέπει να διατηρήσει, ενώ παράλληλα να αναπτύξει τον τομέα και τις γνωριμίες. Η ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών είναι πολύ μεγάλης σημασίας.

Καθήκοντα
- Κατάστρωση ετήσιου στόχου και προγράμματος
- Προσδιορισμό στόχων και καθορισμό πόρων
- Συντονισμός εργασιών
- Διασφάλιση σωστής παροχής ποιότητας υπηρεσιών στους ασθενείς
- Διατήρηση υγιών και πολύ καλών σχέσεων με τους γιατρούς
- Διατήρηση υγιών και καλών σχέσεων με τους συναδέλφους  και τους υπόλοιπους εργαζόμενους στην εταιρεία
- Επικοινωνία της φιλοσοφίας της εταιρείας
- Να δίνει σαφείς εξηγήσεις και διευκρινήσεις στον προϊστάμενο του
- Προγραμματισμός της εργασίας του με τη μεγαλύτερη δυνατή αποτελεσματικότητα
- Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
- Προτάσεις για βελτιώσεις ή/και λύσεις σε προβλήματα
- Ικανότητα ανάληψη πρωτοβουλιών (όπου κρίνεται απαραίτητο)
- Διατήρηση αρχείων επισκεψιμότητας

Απαραίτητα Προσόντα

Προσωπικές ικανότητες
- Ικανότητα διοίκησης χρόνου (time management)
- Ικανότητα καθορισμού προτεραιοτήτων
- Ικανότητα καλής χρήσης κινητού τηλεφώνου (ανέβασμα υλικού μέσω internet σε ειδικούς φακέλους)
- Ικανότητα καλής χρήσης  ηλεκτρικού υπολογιστή και tablet
- Πολύ καλή επικοινωνία αγγλικής γλώσσας

Επίπεδο μόρφωσης
- Απόφοιτος Α.Ε.Ι.
- Επιθυμητή η μεταπτυχιακή εκπαίδευση

Εμπειρία
- Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πωλήσεις υγειονομικού υλικού ή προϊόντων

Παροχές

- Μισθός
- Εταιρικό Αυτοκίνητο
- Ιδιωτική Ασφάλεια
- Bonus επί των πωλήσεων