Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/1/2019

Πωλητής Καταστήματος - Εταιρικών Πελατών (Μεταμόρφωση Αττικής)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική Εταιρεία στη Μεταμόρφωση Αττικής (εκτυπωτές ετικετών) ζητά Πεπειραμένο Πωλητή για θέση πλήρους απασχόλησης.

  • Πρόσβαση πολύ κοντά στην αττική οδό και εθνική

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας
  • Εύρεση, διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου.
  • Εκτέλεση προωθητικών ενεργειών Marketing
  • Σύγχρονες τεχνικές πωλήσεων και διαπραγματεύσεων
  • Τηλεφωνικές πωλήσεις
  • Προσφορές και παρακολούθηση αυτών
  • Ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της  εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία Τουλάχιστον 3 χρόνια στις Πωλήσεις
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων
  • Άριστη γνώση MS OFFICE
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά).
  • Δυναμική προσωπικότητα με στόχο την επίτευξη των εταιρικών στόχων.
  • Ικανότητα άριστης επικοινωνίας με τους πελάτες, την ομάδα και τη διοίκηση

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας