Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/1/2022

Υπεύθυνος Βάρδιας

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ, ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ, ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία l’artigiiano μεγαλώνει και επεκτείνει το δίκτυο της και αναζητά για τα καταστήματα τις στο κέντρο, στα Βόρεια και Νότια προάστια:

Υπεύθυνο Βάρδιας

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχειρίζεται τα ημερήσια χρονοδιαγράμματα, τις βάρδιες των εργαζομένων
  • Συντονίζει όλη τη παραγωγική διαδικασία προετοιμασίας του προϊόντος μέχρι τη παραγγελία του πελάτη
  • Εξασφαλίζει ότι επιτυγχάνονται οι καθημερινοί στόχοι πωλήσεων/παραγωγής
  • Εκπαιδεύει και ενσωματώνει τους νέους εργαζομένους
  • Παρέχει καθοδήγηση και σχόλια στους εργαζόμενους όταν χρειάζεται
  • Εξασφαλίζει ότι ακολουθούνται οι κανόνες υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων και του προσωπικού.
  • Αναλαμβάνει τη παραλαβή πρώτων υλών
  • Συντονίζει και ελέγχει τη διαδικασία αποθήκευσης προμηθειών
  • Διαχειρίζεται τα παράπονα των πελατών και ενημερώνει τον Διευθυντή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο στη διοίκηση αποτελεί πλεονέκτημα
  • 2 χρόνια τουλάχιστον εμπειρία ως προϊστάμενος βάρδιας, στο κλάδο της εστίασης
  • Γνώση χρήσης Η/Υ και των προγραμμάτων του MS Office (Word, Excel)
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας σε βάρδιες και υπό πίεση χρόνου

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον, προοπτικές εξέλιξης, σταθερή εργασιακή σχέση.