Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/2/2020

Στελέχη Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η lmw αναζητά εκ μέρους πολυεθνικής εταιρείας στελέχη τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων κινητής και σταθερής, πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών σε υφιστάμενο πελατολόγιο
  • Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την καταχώρηση και παρακολούθηση των πληροφοριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα εργασίας σε καθεστώς κυλιόμενου ωραρίου
  • Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικές πωλήσεις

Δεξιότητες:
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση
  • Bonus παραγωγικότητας βάσει μηνιαίας στοχοθεσίας
  • Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικές διατήρησης πελατών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους